Już jutro rusza Plebiscyt Kobiety Medycyny 2018!

„KOBIETY MEDYCYNY 2018“ – czyli wybieramy najbardziej aktywne i skuteczne kobiety w polskiej medycynie i ochronie zdrowia.

8 marca – symbolicznie w Dzień Kobiet – ruszy V edycja Plebiscytu KOBIETY MEDYCYNY. Jego ideą jest promowanie kobiet, związanych z medycyną i systemem ochrony zdrowia, których sukcesy w pracy zawodowej, zaangażowanie i entuzjazm w działalności społecznej budzą szacunek i uznanie. Organizatorem plebiscytu jest redakcja serwisu internetowego „Portale Medyczne“ – www.portalemedyczne.pl.

W tym roku – w związku z małym jubileuszem redakcja Portali Medycznych odświeżyła i powiększyła listę kandydatek do tytułu KOBIETY MEDYCYNY 2018. Wszystkie Panie, które się na niej znalazły są niezwykłe i wyjątkowe – działając na rzecz rozwoju medycyny i poprawy warunków leczenia ludzi w Polsce dokonują rzeczy dla innych niemożliwych. Wyróżniają się przy tym niezwykłą osobowością i empatią.

Pełna lista tegorocznych wyróżnionych zostanie ogłoszona symbolicznie 8 marca. Wtedy też ruszy głosowanie, które potrwa do 15 kwietnia. Każdy z internautów będzie mógł oddać maksymalnie 3 głosy – jeden głos na jedną kandydatkę.

Sylwetki wszystkich kandydatek do tytułu KOBIETA MEDYCYNY 2018 zostaną zaprezentowane na stronie internetowej http://kobietymedycyny.pl oraz na fanpage-u www.facebook.com/kobietymedycyny.

Wynik głosowania poznamy w dniu zakończenia plebiscytu, zaś w maju odbędzie się uroczysta Gala, podczas której uhonorujemy Laureatki plebiscytu.