Akademickie Targi Pracy w Łodzi

jr

Akademickie Targi Pracy (ATP) to jednodniowe spotkania, podczas którego młodzi ludzie / osoby poszukujące zawodowych zmian, będą miały okazję poznać aktualne oferty pracy każdego z tegorocznych wystawców.

W tym roku zaprezentuje się aż 130 firm. Wśród nich znajdą się przedstawiciele grupy projektowej TOP Pracodawców w Łodzi tj. laureaci I edycji konkursu zorganizowanego przez Prezydenta Miasta Łodzi -Hannę Zdanowską.

Celem konkursu TOP 5 Pracodawców Miasta Łodzi było promowanie przedsiębiorstw, które wyróżniają się stosowaniem dobrych praktyk w zarządzaniu zasobami ludzkimi, kierują się zasadami etyki i społecznej odpowiedzialności biznesu oraz przykładają dużą wagę do rozwoju kadr i jak najlepszych warunków zatrudnienia. Wyróżnienie TOP 5 Pracodawca Miasta Łodzi to doskonała wskazówka dla osób poszukujących pracy, ale i gwarancja rzetelności przedsiębiorstwa i magnes przyciągający najlepsze kadry.

Więcej szczegółów dot. konkursu: https://uml.lodz.pl/aktualnosci/artykul/nagrodzono-najlepszych-pracodawcow-w-lodzi-id6372/2017/9/27/

Więcej o Akademickich Targach Pracy na: http://atp.lodz.pl/Strona%20glowna