ABC ginekologii i położnictwa dla lekarzy POZ i nie tylko

Patronat

Już niebawem rozpoczyna się cykl konferencji „ABC GINEKOLOGII I POŁOŻNICTWA DLA LEKARZY POZ I NIE TYLKO…” pod kierownictwem naukowym: Prof. dr hab. n.med. Romualda Dębskiego oraz Prof. dr hab. n.med. Tomasza Paszkowskiego. Bezpłatne konferencje odbędą się w siedmiu miastach w Polsce

Położnictwo i Ginekologia to ogromny dział medycyny, który w ostatnich czasach stał się oczkiem uwagi mediów i polityków. „Jesteśmy chyba jedyną specjalnością, w której postępowanie medyczne opisane zostało w ustawach sejmowych i rozporządzeniach Ministra Zdrowia.Wiele z tych zagadnień lokalizuje się na pograniczu naszej specjalności i medycyny rodzinnej, interny, chirurgii, jednym słowem całej medycyny” – mówi prof. Romuald Dębski.

„Dlatego też chcielibyśmy zaprosić Państwa na spotkanie z wybranymi problemami położnictwa i ginekologii, które naszym zdaniem mogą być przydatne w codziennej praktyce lekarza POZ. Miło nam też będzie się spotkać przy tej okazji z adeptami sztuki ginekologiczno-położniczej, którzy zechcą ugruntować wiedzę w zakresie tematów przedstawionych w programie konferencji” – zachęca do udziału w konferencji prof. Tomasz Paszkowski.

Uczestnicy uzyskają punkty edukacyjne oraz otrzymają obszerne materiały konferencyjne.

Terminarz:
21.09.2018, Kraków www.poz-krakow.alltus.pl
22.09.2018, Warszawa www.poz-warszawa.alltus.pl
28.09.2018, Katowice – www.poz-katowice.alltus.pl
29.09.2018, Wrocław – www.poz-wroclaw.alltus.pl
13.10.2018, Lublin www.poz-lublin.alltus.pl
7.12.2018, Bydgoszcz www.poz-bydgoszcz.alltus.pl
8.12.2018, Gdynia – www.poz-gdynia.alltus.pl

Udział w konferencjach jest bezpłatny po zarejestrowaniu się.
Więcej informacji : www.konferencje.alltus.pl