Geriatria | MG | 12 kwietnia 2017, 9:19

Telefoniczny dyżur dla opiekunów seniorów


fot. archiwum

Fundacja Jolanty Kwaśniewskiej „Porozumienie Bez barier” we współpracy z MEDI-system startuje z nowym projektem ABC Opieki Nad Seniorem skierowanym do Seniorów i ich opiekunów (tzw. Telefoniczny dyżur ekspercki).

W środę 19 kwietnia 2017 r. Fundacja oraz sieć domów opieki MEDI-system rozpoczynają wspólny ogólnopolski projekt ABC OPIEKI NAD SENIOREM, w ramach którego realizowany będzie telefoniczny dyżur ekspercki. Projekt skierowany jest do seniorów wymagających opieki oraz leczenia i rehabilitacji (zarówno w domu, jak i specjalistycznej placówce), ich rodzin i opiekunów oraz wszystkich zainteresowanych.
Temat pierwszego dyżuru: Całodobowa opieka nad seniorem, wymagającym specjalistycznej opieki medycznej.
Ekspert z MEDI-system odpowie m.in. na pytania: co zrobić gdy chory kończy pobyt w szpitalu, a rodzina nie jest w stanie zapewnić należytej opieki w domu oraz jakie są rozwiązania i gdzie należy się zwrócić o pomoc w przypadku osób po udarze czy z postępującą demencją.

Ekspercki dyżur telefoniczny to kolejny projekt, który Fundacja realizuje w ramach autorskiego programu „Oswajanie Starości”, zainicjowanego w 2013 roku.

Pierwszy dyżur w środę, 19 kwietnia br., w godz. 11.00-14.00 pod nr. 22 333 73 00
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem