Wydarzenia | Redakcja | 25 marca 2017, 12:56

Dzień Zdrowia dla kreatywnych


fot. archiwum

Konferencja popularnonaukowa "Dzień Zdrowia dla kreatywnych" to jedno z najciekawszych wydarzeń organizowanych w ramach Światowego Dnia Zdrowia. Celem konferencji jest promowanie zdrowego stylu życia, natomiast forma organizacji wydarzenia jest wyjątkowa, gdyż łączy przedstawicieli świata nauki, z jej popularyzatorami, w tym blogerami, a także przedstawicielami branży kreatywnej. Jak zapewniają organizatorzy będzie inspirująco, dynamicznie i kreatywnie. Wstęp bezpłatny.

Dlaczego warto przyjść na „Dzień Zdrowia dla kreatywnych”

Networking - nawiążesz kontakty z ludźmi, którzy jak Ty interesują się tematem zdrowia, aktywności fizycznej, harmonii i jakości w życiu - bądź razem z nami.
Inspiracja - czasami jedno zdanie może zmienić wszystko, możesz coś usłyszeć, z kimś porozmawiać, wpaść na doskonały pomysł - otwórz się na zmianę.
Wiedza - obecnych będzie wielu doświadczonych, cenionych ekspertów, którzy podzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem – warto skorzystać.

Kogo będzie można spotkać

Ponad 35 ekspertów w tematach: jakości powietrza, zdrowego odżywiania, zdrowego snu, mody na bycie fit, profilaktyki kontuzji, a także coachingu zdrowia, psychologii sportu, psychologii szczęścia oraz zdrowia seksualnego podejmie się niełatwych dyskusji, które mają na celu przybliżenia nam zagadnienia dobrostanu w życiu. To właśnie dobrostan jest kluczowym elementem definicja zdrowia i jakości życia wg WHO (Światowej Organizacji Zdrowia): „Zdrowie jest pełnym dobrostanem fizycznym, psychicznym i społecznym, a nie tylko brakiem choroby".

Wśród gości konferencji: prof.  Bolesław Samoliński – alergolog, ekspert zdrowia publicznego z UW, prof. Zbigniew Izdebski seksuolog z UW, prof. Ewa Kozdroń z AWF, Magdalena Siuba-Strzelińska, ekspert Narodowego Centrum Edukacji Żywieniowej Instytutu Żywności i Żywienia a także DJ Wika Wirginia Szmyt, Hanna Piekarska - Stylowa Seniorka, Marek Pilch - maratończyk, dr Wojciech Kukwa z Fundacji Zdrowy Sen i Jakub Jędrak z Polskiego Alarmu Smogowego.

Co się będzie działo

Wydarzeniem towarzyszącym będzie spotkanie FIT Blogerów, czyli cykl prezentacji praktyków prowadzących blogi, videoblogi oraz ekspertów w tematyce: zdrowego stylu życia, fitness PR, fitness marketingu, sprzedaży w internecie, monitoringu internetu oraz prawa autorskiego.

Zapraszamy do Biblioteki Narodowej w Warszawie, 7 kwietnia 2017 w godz. 11:00-21:00.
    
Patronat honorowy nad konferencją objęła Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy oraz Związek Artystów Scen Polskich.

Szczegóły program: www.DzienZdrowia.pl
Rejestracja: www.dzienzdrowia2.evenea.pl (udział bezpłatny)
Dołącz do wydarzenia na Facebooku: www.facebook.com/events/1869068200016421


Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem