Praca, kariera | jr | 20 marca 2017, 10:12

Zdobądź „Złoty Neuron”

y Neuron to konkurs dla osób zajmujących się biologią układu nerwowego, z uwzględnieniem różnych pięter organizacji układu nerwowego.
fot. archiwum

Komitet Nauk Fizjologicznych i Farmakologicznych PAN ogłasza kolejną edycję konkursu Złoty Neuron. Zgłaszać można pracę wykonane w kraju w latach 2015-2016, w dziedzinie szeroko pojętej biologii układu nerwowego, z uwzględnieniem różnych pięter organizacji układu nerwowego.

Według nowego regulaminu autor pracy kandydującej do nagrody powinien:
-  być aktualnie zatrudnionym w polskiej instytucji naukowej
-  mieć w momencie przyznawania nagrody ukończone nie więcej niż 35 lat.
-  być autorem do korespondencji w nagrodzonej publikacji.

Laureat konkursu zostanie zaproszony do zaprezentowania nagrodzonej pracy w sesji plenarnej corocznej Konferencji Neurochemicznej organizowanej przez Instytut Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej im. M. Mossakowskiego PAN w Warszawie oraz otrzyma dyplom i nagrodę pieniężną ufundowaną przez Wydział Nauk Medycznych PAN. Komisja oceniająca prace zwróci szczególną uwagę na stopień nasycenia pracy merytorycznym novum, bogactwo metodyczne, interdyscyplinarność, oraz IF czasopisma, w którym pracę opublikowano.

Prace opublikowane w latach 2015-2016 w czasopismach z listy filadelfijskiej należy zgłaszać w terminie do 30 maja 2017 r.

Regulamin przyznawania Nagrody „Złoty Neuron” jest zamieszczony na stronie internetowej Wydziału V PAN.
 Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem