FAKTY | jr | 2 marca 2017, 11:14

Opisz potrzeby seniorów - wygraj wyjazd do Paryża

Aby wziąć udział w konkursie trzeba przygotować prezentację na temat potrzeb pielęgnacyjnych osób starszych.
fot. archiwum

MEDI-system ogłasza konkurs dla studentów ostatniego roku pielęgniarstwa. Zadaniem uczestników jest przygotowanie prezentacji na temat potrzeb pielęgnacyjnych osób starszych. Dla autorów czterech najlepszych prac zostanie ufundowana nagroda – wyjazd do Paryża. Podczas 3-dniowego pobytu uczestniczy będą mieli okazję poznać nowoczesne ośrodki Grupy ORPEA, zwiedzić stolicę Francji oraz wziąć udział w uroczystej kolacji.

MEDI-system – z kilkunastoletnią  historią i siecią ośrodków opiekuńczo-leczniczo-rehabilitacyjnych - jest liderem w stacjonarnej opiece długoterminowej. „Oferujemy ponad 700 miejsc dla seniorów w siedmiu ośrodkach na Mazowszu i na Śląsku. W ciągu kilku najbliższych lat nasze nowoczesne placówki pojawią się w największych polskich miastach, m.in. w Poznaniu, gdzie wkrótce powstanie największe w Polsce kompleksowe centrum opieki nad seniorem - mówi Beata Leszczyńska, Prezes Zarządu MEDI-system. - Od 2016 r. jesteśmy częścią europejskiej sieci ORPEA, obecnej w branży od 25 lat z potencjałem ponad 700 domów opieki i klinik rehabilitacyjnych w Europie. Chcemy włączać studentów pielęgniarstwa w proces budowania standardów opieki długoterminowej w Polsce, a tym samym dać im możliwość poznania najlepszych, europejskich rozwiązań w tym obszarze" – zapowiada.

REGULAMIN konkursu jest dostępny na stronie MEDI-system w zakładce AKTUALNOŚCITen serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem